Harga Higgsfield pada 2026, pelan demi pelan

Berapa kos Starter, Plus, Ultra dan pelan pasukan hari ini, apa yang kredit itu menjadi, dan di mana Hermoso berada berbanding dengannya.

Harga dibaca daripada higgsfield.ai/pricing pada 19 Oktober 2026. Dikemas kini kali terakhir 19 Oktober 2026. Harga dalam dolar AS sebelum cukai. Jika mana-mana nombor di sini tidak lagi sepadan dengan halaman mereka, halaman mereka yang betul dan kami akan membetulkan kami.

Jawapan ringkas: Higgsfield mempunyai tahap percuma yang terhad dan tiga pelan individu. Starter ialah $19 sebulan untuk 270 kredit, Plus ialah $59 sebulan ($47 dibayar setahun) untuk 1,200 kredit, dan Ultra ialah $129 sebulan ($99 dibayar setahun) untuk 3,000 kredit. Pelan pasukan bermula pada $65 setiap kerusi sebulan. Pada hari kami membacanya, halaman itu menjalankan promosi diskaun 30%, jadi semak suisnya sebelum anda membandingkan.

Pelan dan harga Higgsfield

PelanHargaKredit dan had
Percuma$0Penggunaan terhad. Jadual perbandingan mereka menyenaraikannya dengan 1 tugas serentak.
Starter$19 sebulan (halaman itu menyatakan tiada perbezaan antara bulanan dan tahunan)270 kredit sebulan. Anggaran mereka sendiri: kira-kira 135 imej Nano Banana Pro atau kira-kira 15 video Seedance 2.0 Fast. Sehingga 2 video dan 4 imej serentak. Model terpilih sahaja: Seedance 2.0 Fast dan 2.0 Mini.
Plus$59 sebulan, atau $47 sebulan dibayar setahun (mereka kata itu menjimatkan $144)1,200 kredit sebulan. Anggaran mereka: kira-kira 600 imej Nano Banana Pro atau kira-kira 80 video Seedance 2.5. Semua model dan ciri, penjanaan selari berbayar tanpa had, serta tetingkap tanpa had 7 hari pada Nano Banana 2 dan Kling 3.0.
Ultra$129 sebulan, atau $99 sebulan dibayar setahun (mereka kata itu menjimatkan $360)3,000 kredit sebulan, dengan pilihan 6,000 dan 9,000 kredit yang lebih besar pada halaman itu. Anggaran mereka: kira-kira 1,500 imej Nano Banana Pro atau kira-kira 200 video Seedance 2.5. Menambah tetingkap tanpa had 7 hari pada Nano Banana Pro.
PasukanDari $65 setiap kerusi sebulan, sehingga 30% diskaun setahun2 hingga 15 kerusi setiap ruang kerja, 1,000 kredit setiap kerusi, sehingga 37,500 kredit sebulan dikumpulkan. Ruang kerja dikongsi, kawalan perbelanjaan pentadbir, SSO tersuai, dan tawaran Seedance 2.5 tanpa had selama 30 hari pada pelan perniagaan.

Dua baris dalam cetakan halus adalah penting. Model tanpa had dan penjanaan percuma hanya berfungsi di higgsfield.ai sendiri, bukan melalui MCP atau CLInya, Canvas atau Supercomputer. Harga tidak termasuk VAT dan cukai tempatan, yang ditambah semasa pembayaran.

Apa yang sebenarnya anda dapat

  • Starter ialah cubaan. Kira-kira 15 penjanaan video pendek sebulan pada peringkat Seedance yang lebih pantas, atau banyak imej, dengan kebanyakan menu model dikunci.
  • Plus ialah tempat Higgsfield menjadi produk penuh: setiap model, setiap ciri, dan kredit yang mencukupi untuk kira-kira 80 klip Seedance 2.5 mengikut kiraan mereka sendiri.
  • Ultra ialah produk yang sama dengan kira-kira 2.5 kali ganda kredit, untuk orang yang menjana setiap hari.

Ingat maksud "video" dalam anggaran itu: satu klip dijana yang beberapa saat panjangnya. Menukar klip menjadi iklan (cangkuk, skrip, kapsyen, produk anda, kad penutup, saiz yang betul) ialah kerja yang anda lakukan selepas itu.

Siapa yang sesuai dengan Higgsfield

Higgsfield ialah pilihan yang kukuh jika anda mahukan akses langsung kepada menu luas model imej dan video barisan hadapan, kawalan kamera sinematik dan konsistensi watak, dan anda suka mengarahkan setiap syot sendiri. Tetingkap tanpa had bernilai baik untuk pengeksperimen yang kerap.

Pelan Hermoso berbanding Higgsfield

Pelan HermosoHargaApa yang anda dapat
Percuma$0, tanpa kad30 kredit semasa mendaftar serta 250+ lagi untuk diperoleh semasa anda menyediakan jenama dan mencipta. Studio penuh, tiada yang dikunci.
Starter$29 sebulan1,200 kredit sebulan. Wajah sebenar dalam video anda daripada foto anda sendiri.
Pro$69 sebulan3,000 kredit sebulan. Penjanaan keutamaan.
Studio$149 sebulan7,000 kredit sebulan. Sokongan keutamaan dan SSO perusahaan.

Tiada tokokan harga pada model. Lihat harga.

Atau langkau langganan: pek kredit dari $25, sah selama setahun, pada mana-mana pelan termasuk Percuma. Lihat bayar mengikut penggunaan.

Higgsfield Starter ialah $19 untuk 270 kredit dengan senarai model terhad. Hermoso Starter ialah $29 untuk 1,200 kredit dengan setiap model dan ciri, dan tiada tokokan harga pada model. Walau bagaimanapun, kiraannya tidak sepadan satu lawan satu. Iklan video Hermoso ialah iklan siap: dikaji berbanding apa yang sudah berjaya di pasaran anda, dirancang, dirender dengan produk dan logo sebenar anda, diberi kapsyen apabila anda mahukan, serta sedia untuk disiarkan atau dijalankan.

Pada setiap pelan Hermoso, termasuk Percuma, perkara ini tidak menelan kos: menerbit dan menjadualkan siaran, membina dan mengurus kempen pada platform iklan, analitik, komen dan DM, penyambung, profil jenama dan kerusi pasukan. Kredit hanya untuk dua perkara, menjalankan model AI (imej, video, suara, penulisan, perancangan) dan penyelidikan Ad Spy, dan aplikasi menunjukkan kos tepat sebelum anda berbelanja apa-apa. Pengecualiannya ialah X, di mana menyiarkan dan membaca data X mengenakan beberapa kredit setiap panggilan kerana X mengenakan bayaran setiap permintaan. Kredit pelan bulanan tidak dibawa ke bulan seterusnya; pek kredit, yang boleh dibeli pada mana-mana pelan termasuk Percuma, sah selama 365 hari.

Yang mana satu patut dipilih

Jika yang anda mahukan ialah penjanaan mentah (satu syot sinematik, watak, video muzik), pilih Higgsfield, mungkin pada Plus. Jika yang anda mahukan ialah iklan yang siap, disiarkan dan sedang berjalan, dengan penyelidikan dan kempen di tempat yang sama, mulakan Hermoso secara percuma dan lihat apa yang dihasilkannya daripada laman web anda sendiri.

Berkaitan

Alternatif Higgsfield · Hermoso vs Higgsfield · Pembuat iklan video AI

Lebih banyak perincian harga: Harga Arcads, Harga Creatify, Harga Blotato, Harga Fastlane, Harga Postiz, Harga Post Bridge, Harga Buffer. Pelan kami sendiri ada di halaman harga.

Soalan lazim

Berapa harga Higgsfield sebulan?

Pada 19 Oktober 2026 halaman harganya menyenaraikan Starter pada $19 sebulan, Plus pada $59 sebulan atau $47 dibayar setahun, dan Ultra pada $129 sebulan atau $99 dibayar setahun. Pelan pasukan bermula pada $65 setiap kerusi sebulan. Terdapat juga tahap percuma yang terhad.

Berapa banyak video yang anda dapat pada Higgsfield Plus?

Plus termasuk 1,200 kredit sebulan, yang oleh Higgsfield sendiri anggarkan kira-kira 80 video Seedance 2.5 atau kira-kira 600 imej Nano Banana Pro. Nombor sebenar bergantung pada model, resolusi dan panjang yang anda pilih.

Adakah penjanaan tanpa had Higgsfield berfungsi melalui MCP?

Tidak. Halaman harga menyatakan bahawa model tanpa had dan penjanaan percuma hanya tersedia di higgsfield.ai dan bukan pada MCP, CLI, Canvas atau Supercomputernya.

Adakah Hermoso lebih murah daripada Higgsfield?

Mereka mengenakan bayaran untuk perkara yang berbeza. Higgsfield menjual kredit untuk penjanaan. Hermoso menjual kredit untuk iklan siap, pada $29, $69 atau $149 sebulan dengan pelan percuma, dan penerbitan, penjadualan, pengurusan iklan dan analitik tidak menelan kos pada mana-mana pelan.

Bolehkah saya guna Hermoso dan Higgsfield bersama?

Boleh. Hermoso boleh menerbit, menjadualkan dan menjalankan iklan dengan media yang anda buat di mana-mana, dan bahagian itu adalah percuma, jadi klip yang dibuat dalam Higgsfield boleh disiarkan melalui Hermoso.

Mula secara percuma, tanpa kad. Penyiaran, penjadualan, pengurusan iklan dan analitik adalah percuma pada setiap pelan.

Mulakan secara percuma →   Lihat harga