Cennik Fastlane AI w 2026 roku, plan po planie

Ile kosztują plany Fastlane, ile statycznych grafik i filmów kredyty tworzą według ich własnego liczenia i jak wypadają plany Hermoso.

Ceny odczytano z www.usefastlane.ai/pricing i www.usefastlane.ai/#pricing dnia 19 października 2026. Ostatnia aktualizacja: 19 października 2026. Ceny są w dolarach amerykańskich przed podatkiem. Jeśli liczba tutaj nie zgadza się z ich stroną, ich strona ma rację, a my ją poprawimy.

Krótka odpowiedź: Pełne szczegóły planów Fastlane podają Starter za $29 miesięcznie, Growth za $79, Pro za $199 i Enterprise za $999, każdy o 30% taniej przy płatności rocznej ($20, $55, $139 i $699). Każdy plan zaczyna się od 7-dniowego okresu próbnego i 50 kredytów. Rozgrzane konta TikTok i Instagram to dodatek za $100 miesięcznie za sztukę.

Jedno zastrzeżenie: w dniu sprawdzenia strona Fastlane pokazywała dwa zestawy liczb. Tabela podsumowania na ich stronie /pricing nadal podawała Starter $29, Growth $49 i Pro $149 z planem darmowym, a karty planów, do których prowadzi link „Full plan details” (na stronie głównej), pokazywały ceny poniżej. Używamy kart planów, bo tylko one mają przycisk płatności.

Plany i ceny Fastlane

PlanCenaKredyty i limity
Starter$29 miesięcznie albo $20 przy płatności rocznej500 kredytów miesięcznie, co według Fastlane daje do 100 statycznych grafik albo 8 filmów. Lekkie planowanie od agenta Senna. 1 kampania naraz, 1 konto w mediach społecznościowych.
Growth$79 miesięcznie albo $55 przy płatności rocznej2 000 kredytów miesięcznie: do 400 statycznych grafik albo 33 filmów. 5 kampanii naraz, 10 kont w mediach społecznościowych, 3 przestrzenie robocze.
Pro$199 miesięcznie albo $139 przy płatności rocznej10 000 kredytów miesięcznie: do 2 000 statycznych grafik albo 166 filmów. 20 kampanii naraz, 500 kont w mediach społecznościowych, 10 przestrzeni roboczych.
Enterprise$999 miesięcznie albo $699 przy płatności rocznej50 000 kredytów miesięcznie: do 10 000 statycznych grafik albo 833 filmów. Skaluje się do $2,999 miesięcznie w aplikacji.
Rozgrzane konta$100 miesięcznie za konto, plus $1.50 za każde przesłanie postaRealne konta TikTok lub Instagram w USA i UE, które Fastlane zakłada i rozgrzewa w Twojej niszy. Wymaga aktywnej subskrypcji.

Fastlane mówi, że kredyty to jedyny licznik, więc każdy miks statycznych grafik i filmów mieści się w miesięcznej sumie. Plany roczne są rozliczane raz w roku.

Co naprawdę dostajesz

  • Starter robi około 8 filmów miesięcznie dla jednego konta w mediach społecznościowych i jednej kampanii.
  • Growth to pierwszy plan dla więcej niż jednego konta lub marki: 10 kont, 3 przestrzenie robocze, około 33 filmów.
  • Pro jest zbudowany do prowadzenia wielu kont naraz, do 500.

Senna, agent Fastlane, poznaje markę z Twojej strony, bada konkurencję, buduje kampanie, tworzy reklamy i posty organiczne oraz uruchamia je na Meta, Instagramie, TikToku i YouTube Shorts.

Dla kogo jest Fastlane

Fastlane pasuje do marek, które chcą agenta prowadzącego maszynę treści organicznych i reklamowych na dużą skalę, zwłaszcza na wielu kontach TikTok i Instagram. Dodatek z rozgrzanymi kontami to coś, czego sprzedaje niewiele narzędzi.

Plany Hermoso obok Fastlane

Plan HermosoCenaCo dostajesz
Free$0, bez karty30 kredytów przy rejestracji plus 250+ do zdobycia, gdy konfigurujesz markę i tworzysz. Pełne studio, nic nie zablokowane.
Starter$29 miesięcznie1 200 kredytów miesięcznie. Prawdziwe twarze w Twoich filmach z Twoich własnych zdjęć.
Pro$69 miesięcznie3 000 kredytów miesięcznie. Priorytetowe generowanie.
Studio$149 miesięcznie7 000 kredytów miesięcznie. Priorytetowe wsparcie i SSO dla przedsiębiorstw.

Bez marży na modele. Zobacz cennik.

Albo zrezygnuj z subskrypcji: pakiety kredytów od $25, ważne przez rok, na każdym planie, także Free. Zobacz płać, gdy korzystasz.

Oba produkty zaczynają od Twojej strony, badają rynek i tworzą reklamy. Pod względem ceny: Hermoso ma plan darmowy zamiast okresu próbnego, publikowanie jest za darmo, a liczba kont, które podłączysz, nie zależy od planu, podczas gdy Fastlane ogranicza konta społecznościowe i kampanie w każdym poziomie. Plan Studio Hermoso za $149 jest poniżej miesięcznej ceny Pro w Fastlane, czyli $199. Hermoso buduje i odczytuje też kampanie w największych platformach reklamowych, od Meta i Google po TikTok, LinkedIn i Reddit, a każda zmiana wydatków wymaga potwierdzenia.

Na każdym planie Hermoso, także Free, nic z tego nie kosztuje: publikowanie i planowanie postów, budowanie i zarządzanie kampaniami w platformach reklamowych, analityka, komentarze i DM-y, konektory, profile marek i miejsca w zespole. Kredyty idą tylko na dwie rzeczy: uruchomienie modelu AI (obraz, wideo, głos, pisanie, planowanie) oraz badania Ad Spy, a aplikacja pokazuje dokładny koszt, zanim cokolwiek wydasz. Wyjątkiem jest X, gdzie publikowanie i odczyt danych z X kosztują kilka kredytów za wywołanie, bo X pobiera opłatę za każde żądanie. Miesięczne kredyty planu się nie przenoszą; pakiety kredytów, które można kupić na każdym planie, także Free, są ważne 365 dni.

Nie sprzedajemy rozgrzanych kont. Jeśli kupowanie gotowych kont jest częścią Twojego planu, to realna przewaga Fastlane.

Którą wybrać

Wybierz Fastlane, jeśli chcesz gotowej maszyny wolumenu do prowadzenia wielu własnych kont, także rozgrzanych. Wybierz Hermoso, jeśli chcesz zacząć za darmo, publikować za $0 i prowadzić płatne kampanie na większej liczbie platform reklamowych z jednego miejsca.

Powiązane

Alternatywa dla Fastlane · Hermoso vs Fastlane · agent marketingowy AI

Więcej zestawień cen: cennik Higgsfield, cennik Arcads, cennik Creatify, cennik Blotato, cennik Postiz, cennik Post Bridge, cennik Buffer. Nasze własne plany są na stronie cennika.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje Fastlane AI?

Na 19 października 2026 karty planów Fastlane pokazywały Starter za $29 miesięcznie, Growth za $79, Pro za $199 i Enterprise za $999, albo $20, $55, $139 i $699 miesięcznie przy płatności rocznej. Rozgrzane konta kosztują $100 miesięcznie za sztukę plus $1.50 za każde przesłanie posta.

Czy Fastlane ma darmowy plan?

Karty planów oferują 7-dniowy okres próbny z 50 kredytami. Starsza tabela podsumowania na ich stronie /pricing nadal wspomina o darmowym planie, więc sprawdź aktualną ofertę na stronie rejestracji.

Ile filmów robi Fastlane Starter?

Fastlane mówi, że 500 miesięcznych kredytów Starter daje do 8 filmów albo do 100 statycznych grafik, w dowolnym miksie.

Czy Hermoso jest tańszą alternatywą dla Fastlane?

Hermoso jest za darmo na start, potem $29, $69 lub $149 miesięcznie, a publikowanie, planowanie, zarządzanie reklamami i analityka są za darmo na każdym planie. Fastlane kosztuje od $29 do $999 miesięcznie z 7-dniowym okresem próbnym.

Zacznij za darmo, bez karty. Publikowanie, planowanie, zarządzanie reklamami i analityka są za darmo na każdym planie.

Zacznij za darmo →   Zobacz cennik