Fastlane AI -hinnoittelu 2026, paketti kerrallaan

Mitä Fastlanen paketit maksavat, kuinka monta staattista kuvaa ja videota krediitit tuottavat sen oman laskennan mukaan ja miten Hermoson paketit vertautuvat.

Hinnat luettu www.usefastlane.ai/pricing ja www.usefastlane.ai/#pricing sivuilta 19. lokakuuta 2026. Päivitetty viimeksi 19. lokakuuta 2026. Hinnat ovat US-dollareina ennen veroja. Jos jokin luku ei enää vastaa heidän sivuaan, heidän sivunsa on oikea ja korjaamme meidän.

Lyhyt vastaus: Fastlanen täydet pakettitiedot listaavat Starterin $29 kuukaudessa, Growthin $79, Pron $199 ja Enterprisen $999, kukin 30 % halvempi vuosilaskutuksella ($20, $55, $139 ja $699). Jokainen paketti alkaa 7 päivän ilmaisella kokeilulla ja 50 krediitillä. Lämmitetyt TikTok- ja Instagram-tilit ovat lisäosa, $100 kuukaudessa kukin.

Yksi varoitus: tarkistuspäivänä Fastlanen sivulla oli kaksi lukusarjaa. Sen /pricing-sivun yhteenvetotaulukko listasi yhä Starterin $29, Growthin $49 ja Pron $149 ilmaisella paketilla, kun ”Full plan details” -linkin takana oleva paketti-kortit (etusivulla) näyttivät alla olevat hinnat. Käytämme paketti-kortteja, koska ne ovat ne, joissa on kassapainike.

Fastlanen paketit ja hinnat

PakettiHintaKrediitit ja rajat
Starter$29 kuukaudessa tai $20 vuosilaskutuksella500 krediittiä kuukaudessa, minkä Fastlane sanoo tarkoittavan enintään 100 staattista kuvaa tai 8 videota. Kevyt suunnittelu Sennalta, sen agentilta. 1 kampanja kerrallaan, 1 sosiaalinen tili.
Growth$79 kuukaudessa tai $55 vuosilaskutuksella2 000 krediittiä kuukaudessa: enintään 400 staattista kuvaa tai 33 videota. 5 kampanjaa kerrallaan, 10 sosiaalista tiliä, 3 työtilaa.
Pro$199 kuukaudessa tai $139 vuosilaskutuksella10 000 krediittiä kuukaudessa: enintään 2 000 staattista kuvaa tai 166 videota. 20 kampanjaa kerrallaan, 500 sosiaalista tiliä, 10 työtilaa.
Enterprise$999 kuukaudessa tai $699 vuosilaskutuksella50 000 krediittiä kuukaudessa: enintään 10 000 staattista kuvaa tai 833 videota. Nousee $2,999 kuukaudessa sovelluksessa.
Lämmitetyt tilit$100 kuukaudessa per tili, plus $1.50 per julkaisun latausOikeat yhdysvaltalaiset ja eurooppalaiset TikTok- tai Instagram-tilit, jotka Fastlane luo ja lämmittää sinun aiheessasi. Vaatii aktiivisen tilauksen.

Fastlane sanoo, että krediitit ovat sen ainoa mittari, joten mikä tahansa yhdistelmä staattisia kuvia ja videoita toimii kuukausisummassa. Vuosipaketit laskutetaan kerran vuodessa.

Mitä todella saat

  • Starter tekee noin 8 videota kuukaudessa yhdelle sosiaaliselle tilille ja yhdelle kampanjalle.
  • Growth on ensimmäinen paketti useammalle kuin yhdelle tilille tai brändille: 10 tiliä, 3 työtilaa, noin 33 videota.
  • Pro on tehty monen tilin ajamiseen samanaikaisesti, jopa 500 tiliä.

Fastlanen agentti Senna oppii brändisi sivustostasi, tutkii kilpailijat, rakentaa kampanjat, tekee mainokset ja orgaaniset julkaisut ja julkaisee ne Metassa, Instagramissa, TikTokissa ja YouTube Shortsissa.

Kenelle Fastlane sopii

Fastlane sopii brändeille, jotka haluavat agentin ajavan suurivolyymisen orgaanisen ja mainossisällön koneen, erityisesti monilla TikTok- ja Instagram-tileillä. Lämmitettyjen tilien lisäosa on jotain, mitä harva työkalu myy.

Hermoson paketit Fastlanen rinnalla

Hermoso-pakettiHintaMitä saat
Free$0, ei korttia30 krediittiä rekisteröityessä ja lisäksi 250+ ansaittavaksi, kun määrität brändisi ja luot. Koko studio, mitään ei ole lukittu.
Starter$29 kuukaudessa1 200 krediittiä kuukaudessa. Oikeat kasvot videoissasi omista kuvistasi.
Pro$69 kuukaudessa3 000 krediittiä kuukaudessa. Priorisoitu generointi.
Studio$149 kuukaudessa7 000 krediittiä kuukaudessa. Priorisoitu tuki ja Enterprise SSO.

Mallit ilman katetta. Katso hinnoittelu.

Tai ohita tilaus: krediittipaketit alkaen $25, voimassa vuoden, millä tahansa suunnitelmalla myös Ilmaisella. Katso maksa sitä mukaa.

Molemmat tuotteet alkavat sivustostasi, tutkivat markkinaasi ja tekevät mainoksia. Hinnoittelussa ero on tämä: Hermosolla on ilmainen paketti eikä kokeilu, julkaisu on ilmaista, ja yhdistämiesi sosiaalisten tilien määrää ei rajoita paketti, kun Fastlane rajoittaa sosiaalisia tilejä ja kampanjoita tasoittain. Hermoson Studio-paketti $149:llä on Fastlane Pron $199 kuukausihinnan alapuolella. Hermoso rakentaa ja lukee myös kampanjoita suurilla mainosalustoilla, Metasta ja Googlesta TikTokiin, LinkedIniin ja Redditiin, ja jokainen menomuutos on vahvistuksen takana.

Jokaisella Hermoso-suunnitelmalla, myös Ilmaisella, nämä eivät maksa mitään: julkaisu ja ajastus, kampanjoiden rakentaminen ja hallinta mainosalustoilla, analytiikka, kommentit ja yksityisviestit, liittimet, brändiprofiilit ja tiimipaikat. Krediitit menevät vain kahteen asiaan: tekoälymallin ajamiseen (kuva, video, ääni, kirjoitus, suunnittelu) ja Ad Spy -tutkimukseen, ja sovellus näyttää tarkan hinnan ennen kuin kulutat mitään. Poikkeus on X, jossa julkaisu ja X-datan luku veloittavat muutaman krediitin per kutsu, koska X veloittaa pyynnöstä. Kuukausisuunnitelman krediitit eivät siirry seuraavalle jaksolle; krediittipaketit, joita voi ostaa millä tahansa suunnitelmalla myös Ilmaisella, ovat voimassa 365 päivää.

Emme myy lämmitettyjä tilejä. Jos valmiiden tilien ostaminen kuuluu suunnitelmaasi, se on todellinen Fastlanen etu.

Kumpi valita

Valitse Fastlane, jos haluat valmiin suurivolyymisen moottorin monille omistamillesi tileille, lämmitetyt mukaan lukien. Valitse Hermoso, jos haluat aloittaa ilmaiseksi, pitää julkaisun hintana $0 ja ajaa maksettuja kampanjoita useammilla mainosalustoilla samasta paikasta.

Aiheeseen liittyvää

Fastlane-vaihtoehto · Hermoso vs Fastlane · Tekoälymarkkinointiagentti

Lisää hinnoittelun erittelyjä: Higgsfield-hinnoittelu, Arcads-hinnoittelu, Creatify-hinnoittelu, Blotato-hinnoittelu, Postiz-hinnoittelu, Post Bridge -hinnoittelu, Buffer-hinnoittelu. Omat paketit ovat hinnoittelusivulla.

Usein kysytyt kysymykset

Paljonko Fastlane AI maksaa?

19. lokakuuta 2026 Fastlanen paketti-kortit listasi Starterin $29 kuukaudessa, Growthin $79, Pron $199 ja Enterprise $999, tai $20, $55, $139 ja $699 kuukaudessa vuosilaskutuksella. Lämmitetyt tilit maksavat $100 kuukaudessa kukin ja lisäksi $1.50 per julkaisun lataus.

Onko Fastlanella ilmainen paketti?

Paketti-kortit tarjoavat 7 päivän ilmaisen kokeilun, jossa on 50 krediittiä. Sen /pricing-sivun vanha yhteenvetotaulukko mainitsee yhä ilmaisen paketin, joten tarkista rekisteröitymissivu ajantasaisen tarjouksen varalta.

Kuinka monta videota Fastlane Starter tekee?

Fastlane sanoo, että Starterin 500 kuukausikrediittiä tekevät enintään 8 videota tai enintään 100 staattista kuvaa, missä tahansa yhdistelmässä.

Onko Hermoso halvempi Fastlane-vaihtoehto?

Hermoso on ilmainen aloittaa, sitten $29, $69 tai $149 kuukaudessa, ja julkaisu, ajastus, mainosten hallinta ja analytiikka ovat ilmaisia jokaisella paketilla. Fastlane maksaa $29 ja $999 välillä kuukaudessa 7 päivän kokeilulla.

Aloita ilmaiseksi, ilman korttia. Julkaisu, ajastus, mainosten hallinta ja analytiikka ovat ilmaisia jokaisella suunnitelmalla.

Aloita ilmaiseksi →   Katso hinnoittelu