Prijzen van Creatify in 2026, per abonnement

Elk abonnement van Creatify met de credits, de video's die je daarmee maakt volgens de eigen schatting van Creatify, en de abonnementen van Hermoso ernaast.

Prijzen gelezen van creatify.ai/pricing op 19 oktober 2026. Laatst bijgewerkt op 19 oktober 2026. Prijzen zijn in Amerikaanse dollars, exclusief belasting. Klopt een bedrag hier niet meer met hun pagina, dan heeft hun pagina gelijk en passen wij het onze aan.

Het korte antwoord: Creatify heeft een gratis abonnement met 10 credits per maand, daarna Standard voor $15, Pro voor $55 en Max voor $95 per maand voor individuen, en Business voor $195 per maand voor teams. Jaarlijks betalen geeft 20% korting (Standard $12, Pro $44, Max $76, Business $156). Enterprise is op maat.

Abonnementen en prijzen van Creatify

AbonnementPrijsCredits en limieten
Gratis$010 credits per maand: tot 2 videoadvertenties of 20 beeldadvertenties, 300 AI-acteurs, 10 premium modellen, 40 templates. Exports hebben een watermerk.
Standard$15 per maand, of $12 bij jaarlijkse facturering55 credits per maand. Creatify schat 7 Seedance 2.0-video's van vijf seconden, 11 avatarvideo's van vijftien seconden of 220 afbeeldingen. 300 AI-acteurs, 200+ templates, meer dan 50 modellen, één generatie tegelijk, video's tot 2 minuten, geen watermerk.
Pro$55 per maand, of $44 bij jaarlijkse facturering280 credits per maand: ongeveer 36 Seedance 2.0-clips, 56 avatarvideo's of 1.120 afbeeldingen. 1.500 acteurs plus 3 eigen avatars, meer dan 100 modellen, 5 generaties tegelijk, de Ad Agent en automatiseringen, de tracker voor advertenties van concurrenten (10M+ Meta-advertenties, volgens hun telling) en Ad Clone, dat een advertentie namaakt vanaf de URL.
Max$95 per maand, of $76 bij jaarlijkse facturering730 credits per maand: ongeveer 94 Seedance 2.0-clips, 146 avatarvideo's of 2.920 afbeeldingen. 3 seats, 3 merkruimtes, 10 generaties tegelijk.
Business$195 per maand, of $156 bij jaarlijkse facturering1.500 credits per maand, met opties van 3.050 en 6.100 credits. 10 seats, 10 merkruimtes, onbeperkt advertentieaccounts koppelen en concurrenten volgen.
EnterpriseOp maatOnbeperkt seats, credit-limieten op maat, SOC 2, volumekorting op de API en een eigen accountmanager.

Credits van Creatify zijn twee maanden geldig, dus één maand ongebruikte credits gaat mee. Creatify verkoopt ook een dienst die het werk uit handen neemt, Studio genaamd, waarbij hun team de advertenties maakt; die boek je via een demo in plaats van tegen een prijs op de pagina.

Wat je echt krijgt

  • Free is genoeg om de output te zien: twee video's met watermerk.
  • Standard levert ongeveer 11 avatarvideo's per maand op, één tegelijk, zonder de agent, de concurrententracker of Ad Clone.
  • Pro is het eerste abonnement met de functies waarvoor de meeste mensen Creatify kopen: de agent, concurrenten volgen en een advertentie klonen vanaf een URL.
  • Max en Business voegen credits, seats en merkruimtes toe voor teams en bureaus.

Hun schattingen gaan uit van output in 720p en 1K. Een hogere resolutie, langere clips en premium modellen kosten meer credits.

Voor wie Creatify geschikt is

Creatify past goed bij e-commerce- en appteams die UGC-video met een avatar willen vanuit een productlink, een grote bibliotheek met AI-acteurs en templates, en een goedkope instap. Heb je vooral veel korte avataradvertenties nodig, dan is de creditrekensom gunstig.

De abonnementen van Hermoso naast Creatify

Hermoso-abonnementPrijsWat je krijgt
Gratis$0, geen creditcard30 credits bij aanmelding plus nog 250+ om te verdienen terwijl je je merk instelt en creëert. De volledige studio, niets op slot.
Starter$29 per maand1.200 credits per maand. Echte gezichten in je video's, vanuit je eigen foto's.
Pro$69 per maand3.000 credits per maand. Prioriteitsgeneratie.
Studio$149 per maand7.000 credits per maand. Prioriteitssupport en enterprise SSO.

Geen opslag op modellen. Zie prijzen.

Of sla het abonnement over: credit-pakketten vanaf $25, een jaar geldig, op elk abonnement, ook Free. Zie betalen naar gebruik.

Qua prijs liggen de abonnementen dicht bij elkaar: Creatify Pro voor $55 staat naast Hermoso Pro voor $69, en Business voor $195 naast Studio voor $149. De verschillen zitten in wat erin zit. Bij Hermoso zit elke functie in elk abonnement, ook Free, dus onderzoek naar advertenties van concurrenten, een advertentie klonen en je echte product in de scène worden niet achtergehouden voor een hoger abonnement. Profielen en teamseats zijn onbeperkt op elk abonnement, terwijl Creatify seats en merkruimtes telt.

Op elk Hermoso-abonnement, Free inbegrepen, kost dit niets: posts publiceren en plannen, campagnes op de advertentieplatformen bouwen en beheren, analyses, reacties en DM's, connectors, merkprofielen en teamseats. Credits gaan maar naar twee dingen: een AI-model draaien (beeld, video, stem, tekst, planning) en Ad Spy-onderzoek, en de app toont de exacte kosten voordat je iets uitgeeft. De enige uitzondering is X, waar publiceren en X-data lezen een paar credits per call kosten omdat X per verzoek rekent. Maandelijkse abonnementscredits worden niet meegenomen; credit-pakketten, die je op elk abonnement kunt kopen, ook Free, zijn 365 dagen geldig.

Creatify bewaart credits twee maanden; de maandelijkse credits van Hermoso worden niet meegenomen, terwijl credit-pakketten een jaar geldig zijn. Koop je met pieken, dan is dat verschil het afwegen waard.

Welke kies je?

Kies Creatify als UGC met avatars vanuit een productlink het hele werk is en je de grootste acteursbibliotheek wilt. Kies Hermoso als je ook het onderzoek, de beeldformats, het publiceren en de betaalde campagne vanaf dezelfde plek wilt, zonder functies achter een hoger abonnement.

Gerelateerd

Creatify-alternatief · Hermoso vs Creatify · AI-UGC-advertentiegenerator

Meer prijsoverzichten: prijzen van Higgsfield, prijzen van Arcads, prijzen van Blotato, prijzen van Fastlane, prijzen van Postiz, prijzen van Post Bridge, prijzen van Buffer. Onze eigen abonnementen staan op de prijspagina.

Veelgestelde vragen

Wat kost Creatify?

Op 19 oktober 2026 vermeldde Creatify Standard voor $15 per maand, Pro voor $55, Max voor $95 en Business voor $195, of $12, $44, $76 en $156 per maand bij jaarlijkse facturering. Er is een gratis abonnement met 10 credits per maand en een Enterprise-abonnement op maat.

Heeft Creatify een gratis abonnement?

Ja. Het bevat 10 credits per maand, waarmee je volgens Creatify tot 2 videoadvertenties of 20 beeldadvertenties maakt, met een watermerk op exports.

Worden credits bij Creatify meegenomen?

Volgens Creatify zijn ongebruikte credits 2 maanden geldig, dus ze gaan mee naar de volgende maand.

Welk abonnement van Creatify bevat de tracker voor advertenties van concurrenten?

Pro en hoger. Standard bevat de Ad Agent, de tracker voor advertenties van concurrenten en Ad Clone niet.

Hoe verhoudt Hermoso zich qua prijs?

Hermoso is gratis om te starten, daarna $29, $69 of $149 per maand. Elke functie, ook onderzoek naar advertenties van concurrenten, zit in elk abonnement, en publiceren, plannen, advertentiebeheer en analyses zijn gratis.

Start gratis, zonder creditcard. Publiceren, plannen, advertentiebeheer en analyses zijn gratis op elk abonnement.

Gratis starten →   Bekijk prijzen