Prețuri Creatify în 2026, plan cu plan

Fiecare nivel Creatify, cu creditele sale, videoclipurile pe care le fac aceste credite după estimarea Creatify și planurile Hermoso alături de ele.

Prețuri citite de pe creatify.ai/pricing la 19 octombrie 2026. Ultima actualizare: 19 octombrie 2026. Prețurile sunt în dolari americani, înainte de taxe. Dacă o cifră de aici nu mai corespunde paginii lor, pagina lor are dreptate și vom corecta a noastră.

Pe scurt: Creatify are un plan gratuit cu 10 credite pe lună, apoi Standard la $15, Pro la $55 și Max la $95 pe lună pentru persoane fizice, și Business la $195 pe lună pentru echipe. Plata anuală aduce 20% reducere (Standard $12, Pro $44, Max $76, Business $156). Enterprise este personalizat.

Planuri și prețuri Creatify

PlanPrețCredite și limite
Gratuit$010 credite pe lună: până la 2 reclame video sau 20 de reclame imagine, 300 de actori AI, 10 modele premium, 40 de șabloane. Exporturile au filigran.
Standard$15 pe lună, sau $12 facturat anual55 de credite pe lună. Creatify estimează 7 videoclipuri Seedance 2.0 de cinci secunde, 11 videoclipuri cu avatar de cincisprezece secunde sau 220 de imagini. 300 de actori AI, peste 200 de șabloane, peste 50 de modele, o generare pe rând, videoclipuri de până la 2 minute, fără filigran.
Pro$55 pe lună, sau $44 facturat anual280 de credite pe lună: aproximativ 36 de clipuri Seedance 2.0, 56 de videoclipuri cu avatar sau 1.120 de imagini. 1.500 de actori plus 3 avatare personalizate, peste 100 de modele, 5 generări în paralel, Ad Agent și automatizări, urmăritorul de reclame ale concurenților (peste 10 milioane de reclame Meta, după numărătoarea lor) și Ad Clone, care refă o reclamă din adresa ei URL.
Max$95 pe lună, sau $76 facturat anual730 de credite pe lună: aproximativ 94 de clipuri Seedance 2.0, 146 de videoclipuri cu avatar sau 2.920 de imagini. 3 locuri, 3 spații de brand, 10 generări în paralel.
Business$195 pe lună, sau $156 facturat anual1.500 de credite pe lună, cu opțiuni de 3.050 și 6.100 de credite. 10 locuri, 10 spații de brand, conexiuni nelimitate de conturi de reclame și urmărirea concurenților.
EnterprisePersonalizatLocuri nelimitate, limite de credite personalizate, SOC 2, reduceri de volum la API și un manager de cont dedicat.

Creditele Creatify țin două luni, deci o lună de credite nefolosite se reportează. Creatify mai vinde și un serviciu gata făcut, numit Studio, în care echipa lor creează reclamele, rezervat printr-o demonstrație și nu printr-un preț pe pagină.

Ce primești efectiv

  • Gratuit este suficient ca să vezi rezultatul: două videoclipuri cu filigran.
  • Standard cumpără aproximativ 11 videoclipuri cu avatar pe lună, unul pe rând, fără agent, fără urmăritorul de concurenți și fără Ad Clone.
  • Pro este primul plan cu funcțiile pentru care cumpără cei mai mulți oameni Creatify: agentul, urmărirea concurenților și clonarea unei reclame dintr-un URL.
  • Max și Business adaugă credite, locuri și spații de brand pentru echipe și agenții.

Estimările lor presupun ieșire 720p și 1K. Rezoluția mai mare, clipurile mai lungi și modelele premium consumă mai multe credite.

Cui i se potrivește Creatify

Creatify este potrivit pentru echipele de ecommerce și de aplicații care vor videoclipuri UGC conduse de avatar dintr-un link de produs, o bibliotecă mare de actori AI și șabloane și o intrare ieftină. Dacă ai nevoie mai ales de multe reclame scurte cu avatare, calculul lor de credite este generos.

Planurile Hermoso alături de Creatify

Plan HermosoPrețCe primești
Gratuit$0, fără card30 de credite la înscriere, plus peste 250 de câștigat pe măsură ce îți configurezi brandul și creezi. Studioul complet, nimic blocat.
Starter$29 pe lună1.200 de credite pe lună. Chipuri reale în videoclipurile tale, din propriile tale fotografii.
Pro$69 pe lună3.000 de credite pe lună. Generare prioritară.
Studio$149 pe lună7.000 de credite pe lună. Asistență prioritară și SSO pentru întreprinderi.

Fără adaos la modele. Vezi prețurile.

Sau renunță la abonament: pachete de credite de la $25, valabile un an, pe orice plan, inclusiv pe cel Gratuit. Vezi plata pe măsură ce folosești.

Planurile se aliniază strâns la preț: Creatify Pro la $55 stă lângă Hermoso Pro la $69, iar Business la $195 lângă Studio la $149. Diferențele țin de ce este inclus. La Hermoso, fiecare funcție este pe fiecare plan, inclusiv pe cel Gratuit, deci cercetarea reclamelor concurenților, clonarea unei reclame și compunerea produsului real nu sunt ținute pentru un nivel superior. Profilurile și locurile în echipă sunt nelimitate pe fiecare plan, în timp ce Creatify numără locurile și spațiile de brand.

Pe fiecare plan Hermoso, inclusiv pe cel Gratuit, următoarele nu costă nimic: publicarea și programarea postărilor, construirea și gestionarea campaniilor pe platformele de reclame, analizele, comentariile și mesajele directe, conectorii, profilurile de brand și locurile în echipă. Creditele merg doar pe două lucruri, rularea unui model AI (imagine, video, voce, scriere, planificare) și cercetarea Ad Spy, iar aplicația arată costul exact înainte să cheltuiești ceva. Singura excepție este X, unde postarea și citirea datelor de pe X consumă câteva credite pe apel, pentru că X taxează fiecare cerere. Creditele planurilor lunare nu se reportează; pachetele de credite, pe care le poți cumpăra pe orice plan, inclusiv pe cel Gratuit, sunt valabile 365 de zile.

Creatify păstrează creditele două luni; creditele lunare Hermoso nu se reportează, în timp ce pachetele de credite suplimentare țin un an. Dacă cumperi în rafale, diferența aceasta merită cântărită.

Pe care să îl alegi

Alege Creatify dacă videoclipurile UGC cu avatar dintr-un link de produs sunt toată treaba și vrei cea mai mare bibliotecă de actori. Alege Hermoso dacă vrei și cercetarea, formatele de imagine, publicarea și rularea campaniei plătite din același loc, fără nicio funcție în spatele unui nivel.

Articole similare

Alternativă la Creatify · Hermoso vs Creatify · generator de reclame UGC AI

Mai multe detalii despre prețuri: prețurile Higgsfield, prețurile Arcads, prețurile Blotato, prețurile Fastlane, prețurile Postiz, prețurile Post Bridge, prețurile Buffer. Planurile noastre sunt pe pagina de prețuri.

Întrebări frecvente

Cât costă Creatify?

La 19 octombrie 2026, Creatify afișa Standard la $15 pe lună, Pro la $55, Max la $95 și Business la $195, sau $12, $44, $76 și $156 pe lună facturate anual. Există un plan gratuit cu 10 credite pe lună și un plan Enterprise personalizat.

Are Creatify plan gratuit?

Da. Include 10 credite pe lună, care, spune Creatify, fac până la 2 reclame video sau 20 de reclame imagine, cu un filigran pe exporturi.

Se reportează creditele Creatify?

Creatify spune că creditele nefolosite sunt valabile 2 luni, deci se reportează în luna următoare.

Ce plan Creatify include urmăritorul de reclame ale concurenților?

Pro și peste. Standard nu include Ad Agent, urmăritorul de reclame ale concurenților sau Ad Clone.

Cum se compară Hermoso la preț?

Hermoso este gratuit la început, apoi $29, $69 sau $149 pe lună. Fiecare funcție, inclusiv cercetarea reclamelor concurenților, este pe fiecare plan, iar publicarea, programarea, gestionarea reclamelor și analizele sunt gratuite.

Începe gratuit, fără card. Publicarea, programarea, gestionarea reclamelor și analizele sunt gratuite pe fiecare plan.

Începe gratuit →   Vezi prețurile